Suntem mândri de elevii noștri care ne-au reprezentat la Olimpiada de matematică !
Felicitări !
![Olimpiada satelor](https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2024/05/Olimpiada-satelor-02-1-300x150.webp 300w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2024/05/Olimpiada-satelor-02-1-768x384.webp 768w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2024/05/Olimpiada-satelor-02-1-600x300.webp 600w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2024/05/Olimpiada-satelor-02-1.webp 1024w)
Olimpiadele Școlare
- COSTEA MIRELA -clasa a V-a locul al II-lea la Concursul național de Matematică pentru clasele V-VIII ”Olimpiada satelor din România ”,etapa județeană și reprezentarea județului la etapa regională ”Olimpiada satelor din Transilvania ”
- STAVARACHE ANA-MARIA -clasa a VIII-a, mențiune la Concursul național de Matematică pentru clasele V-VIII ”Olimpiada satelor din România ”,etapa județeană
![Olimpiada satelor](https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2024/05/Olimpiada-satelor-01-1.webp)