Săptămâna Educației
La Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Hărman
La Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Hărman, săptămâna 3-7 octombrie 2022 a fost denumită „Săptămâna educației”. Începând cu grupele de la învățământul preșcolar, continuând cu clasele de nivel primar și gimnazial, elevi și cadre didactice au marcat Ziua Internațională a Educației prin activități diverse cuprinse în proiectul „5 octombrie – ZIUA MONDIALĂ A EDUCAȚIEI”, partener fiind Clubul Soroptimist Internațional Brașov.
![Saptamana educatiei](https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2022/10/Saptamana-educatiei-300x150.webp 300w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2022/10/Saptamana-educatiei-768x384.webp 768w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2022/10/Saptamana-educatiei-600x300.webp 600w, https://www.scoala-harman.ro/wp-content/uploads/2022/10/Saptamana-educatiei.webp 1024w)